Жіночий кухонний фартух своїми руками: викрійка та з описом по шиттю

Ну яка господиня не хоче виглядати привабливо навіть на кухні? Ось тому ми можемо допомогти вам у цьому, пропонуючи зшити фартух для кухні цікавого дизайну.

Як зшити кухонний фартух розповість і покаже майстер-клас, який допоможе здійснити дану роботу навіть молодої майстрині.

Отже, в першу чергу слід підготувати бавовняну тканину, в нашому випадку трьох кольорів. Варіанти колірних рішень довільні і залежать тільки від вашої фантазії і наявності матеріалу.

Перейдемо до основного етапу як зшити фартух своїми руками, викрійки основних деталей представлені на фото. В даному випадку основними деталями можна назвати нагрудну частину фартуха, кокетку і нижню частину.

Нагрудна частина буде оздоблена рюшами, для яких слід вирізати три смуги певної ширини. Потім ці смужки обробляються по периметру і присбарываются по центру, після чого їх можна пришивати на нагрудну частину фартуха вертикально, паралельно один одному.

Кокетка або середня деталь фартуха з двох сторін декорується контрастною тасьмою. Дану тасьму слід пропрасувати, склавши уздовж навпіл і наживати по нижньому краю нагрудної частини виробу, як показано на фото.

Потім проглаживаются краю кокетки, згинаючи їх на виворітну сторону.

До тасьмі приколюємо кокетку, після чого знову тасьму. Попередньо сформувавши на нижньої частини фартуха складки, пришиваємо її до кокетці.

Далі слід окремо зайнятися зав’язками на шиї, для чого смужки потрібного розміру зшиваються лицьовою стороною один до одного і вивертаються на лицьову сторону. Потім вони проглаживаются і пришиваються по верхньому краю нагрудної частини фартуха.

Нижня частина виробу декорується оборкою, для якої вирізається смужка потрібного розміру і присбарывается. Потім оборка пришивається до фартуху лицьовою стороною один до одного, вивертається і накладається машинна строчка для фіксації.

Залишилося пришити пояс на талії і кишенька, на якому можна вишити власні ініціали.

Ви будете в такому фартусі чарівні на кухні.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.