Як зшити крісло груша — мішок: викрійка майстер клас з пошиву своїми руками

Цікавим предметом інтер’єру і творчим рішенням буде своєрідне крісло, яке має форму мішка.

Як зшити крісло мішок, форма якого буде представлена теж, досить докладно буде розказано в нашому майстер-класі.

Для початку трохи історії. Ще у другій половині минулого століття в голову італійських дизайнерів Франциско Теодоро, Чезаре Паоліні і П’єро Гатті прийшла ідея — набити звичайний матрац таким наповнювачем як сіном або сухим листям. Саме з такого матраца початку свого поширення безкаркасні меблі, яка сьогодні стала досить популярною. Єдиною відмінністю від старих проектів, є наповнювач, які в сучасній інтерпретації являє собою маленькі кульки пінопласту.

Ми хочемо запропонувати вам зшити крісло груша своїми руками, викрійка також буде прикладена до майстер-класу. В результаті у вас вийде мішок, який на дві третини наповнений пінопластовими кульками. Це дає можливість, коли людина сідає в крісло подібного типу, набувати анатомічну для нього форму.

Варто відзначити, що сама технологія виготовлення такого крісла досить примітивна і цілком підходить для виготовлення в домашніх умовах власними силами. Однак, навіть таке просте виріб вимагає попереднього аналізу, який включає в себе наступні моменти:

1. Необхідно попередньо визначитися з кількістю чохлів, які будуть на кінцевому продукті. Як правило, використовують внутрішній чохол, який необхідний безпосередньо для наповнювача, а також зовнішній знімний чохол, який можна прати по мірі необхідності. Тканина для другого чохла підбирається особливо ретельно і повинна відповідати за кольором і фактурі до загального дизайну приміщення, для якого виготовляється дане крісло.

2. Другим моментом є вибір матеріалу, для чого слід знати деякі нюанси крісла. Зверніть увагу, що чохол, що знаходиться всередині, буде брати на себе досить велику навантаження, крім як зберігати пінопластові кульки. Тому для внутрішнього мішка слід використовувати досить щільну тканину, в якості якої підійде натуральна сумішева тканину або ж поліестрова матеріал, який з одного боку досить легкий, а з іншого міцний і володіє водовідштовхувальними властивостями. Для верхнього мішка слід віддати перевагу спеціальним тканин, які добре чистяться і перуться в пральній машині.

3. Також слід визначитися, для кого буде виготовлятися безкаркасне крісло. Якщо це дитина, що розміри викрійки слід зменшити, але тоді в кріслі зможуть сидіти тільки діти. Якщо ж крісло призначене для дорослого і досить великої людини, то розміри викрійки слід збільшити до відповідних розмірів.

У нашому майстер-класі також буде викладена викрійка. Крісло мішок своїми руками буде мати класичну форму з низькою посадкою і спинкою стандартної висоти.

Ми пропонуємо для початківців використовувати одну щільну тканину, яка продається під назвою Оксфорд 600. Завдяки своєму міцному плетіння і гумовій основі, вона як правило використовується для спортивної амуніції.

Отже, перед тим як приступити до роботи слід підготувати: обрану нами тканина близько двох з половиною погонних метрів, достатньо міцні армовані нитки, блискавку тракторного типу довжиною тридцять сантиметрів, обов’язково голки для швейної машинки, призначений для роботи з важкими тканинами, крейда, ножиці, пластикова пляшка і скотч. Крім того для наповнення знадобиться близько трьохсот літрів або три кілограми пінополістиролу у вигляді кульок.

Після того, як усі матеріали та інструменти підготовлені, можна приступати до викроюванню вироби з використанням додається схеми.

Додатково з розмірами на схемі слід додати близько півтора сантиметрів, щоб забезпечити припускы на шви.

Замок «блискавка» буде розташовуватися на стику деталей дна і спинки, для чого їх необхідно стачать між собою, залишивши необхідний розмір для блискавки. Далі вручну тимчасовим швом сметываем ці деталі, розправляємо припуски і пришиваємо замок «блискавку».

Після того як блискавка буде пришита на своєму місці, тимчасові шви можуть бути распороты.

Потім після того, як будуть зафіксовані між собою фронтальна деталь і спинка лицьовою стороною всередину можна з’єднувати їх з деталями дна.

Рекомендується всі шви пройтися на оверлоці, при цьому допускається використовувати шов, які просто імітує подібний шов. А ось для того, щоб зміцнити отримані шви, достатньо скласти припуск на шви в два рази і прошити додатковим рядком.

Потім приметываем і пришиваємо деталь з лицьового боку, при цьому цей шов не вимагає додаткового закріплення. Залишилося вивернути отриманий чохол на лицьову сторону і по всьому периметру прострочити додатковим рядком.

При цьому необхідно зробити складку, висота якої не менше одного сантиметра. В результаті ми отримаємо досить міцний кант, який до того ж стане декоративним.

Окрема процедура — це наповнення отриманого чохла наповнювачем. В даному випадку це кульки полістиролу. Для зручності рекомендується використовувати пластикову пляшку об’ємом півтора літри. З пляшкою слід виконати певні операції, як показано на рисунку. Потім мішок з наповнювачем слід вставити видозмінену пляшку і зафіксувати всю конструкцію за допомогою скотча.
Це необхідно для того, щоб не розсипати досить дрібні і сипучі кульки. Далі расстегиваем блискавку і одягаємо чохол на пляшку, міцно притримуємо місце з’єднання рукою, перевертаємо мішок з наповнювачем догори ногами і висипаємо потрібну кількість полістирольних кульок в крісло. Нагадуємо, що для зручності достатньо заповнити дві третини обсягу безкаркасного крісла.

Проблем з матеріалами для даного майстер-класу не повинно бути, так як вони в достатку є у всіх магазинах для шитися.

Єдине слід досить серйозно поставитися до придбання самого наповнювача, який повинен бути достатньо якісним і мати розмір близько п’яти міліметрів. Обов’язково використовуйте якісний наповнювач, який буде м’яко обтікати форму вашого тіла і забезпечить зручність і комфорт при використанні цього крісла.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.