Як зшити домашні тапочки своїми руками: викрійка і майстер клас по шиттю

Пропонуємо всім бажаючим спробувати свої сили в корисному майстер-класі, який розповість і наочно покаже, як зшити домашні тапочки.

Родзинка проекту полягає в тому, що в результаті нього ви отримаєте абсолютно нову і корисну річ в замін старої невикористовуваної. У кожного в будинку знайдеться тепла річ, яка вже давно не використовується. Саме з такої речі можна зшити тапочки своїми руками.

Крім матеріалу в нашому майстер-класі використовується тонкий поролон, проте за відсутності такого його можна виключити з виробу.

Слід звернути увагу, що в кінці уроку на підошву рекомендується нанести гарячий силіконовий клей, щоб захистити її і зробити більш довговічною.

Отже, попередньо готуємо все, що може знадобитися в цьому уроці. В даному випадку це основна тканина (стара тепла річ) розміром 1,6х0,35 м, тонкий поролон — 30 см, шкіра або замінник для підошви, звичайні устілки, клей силіконовий тасьма (стрічка).

Далі знадобиться викрійка домашніх капців, яка наводиться нижче.

Зверніть увагу, що на выкройках вказані розміри, до яких їх необхідно збільшити для друку на принтері. В першу чергу рекомендується роздрукувати тільки викрійку підошви, щоб по ній визначитися з правильністю розміру для тапочок.

Якщо необхідно, то підкоригувати в потрібну сторону.

Потім вже починаємо викроювати деталі основної тканини і поролоні, якщо такий передбачається бути.

На цій ділянці слід пришити корсажную стрічку, яка зміцнить край.

Тепер до задньої частини майбутніх тапочок.

Використовуючи швейну машинку, можна вже пришити на підошву поролон.

Далі черга за складанням всіх деталей, тобто зшиваються воєдино низ, передня і задня частини тапочок.

Зміцнюємо підошву шкірою або ж кожзамом, з’єднуючи деталі між собою.

Пришиваємо підошву і весь тапок слід обшити корсажной стрічкою як показано на фото.

В принципі тапочки для дому готові, залишився тільки один нюанс. Для того, щоб збільшити термін служби підошви, а значить і тапочок, на її поверхню наносять гарячий силіконовий клей і залишають до повного висихання.

Тепер тапочки можуть зайняти гідне місце у вашій вітальні.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.