Висяча дерев’яна полиця (стійка) для квітів своїми руками

Підставка для квітів своїми руками не фантастика, це цілком реальна пропозиція. Рекомендуємо Вам скористатися наведеним нижче майстер-класом, в якому у всіх подробицях буде розказано про те, як можна змайструвати полички для квітів своїми руками.

Такий варіант полиці досить універсальний, так як вона може бути або закріплена на стіні, або встановлена на підлозі, або на комоді або ящику. При виготовленні підставки для квітів своїми руками зверніть увагу на товщину обраної для роботи дошки — вона повинна витримати вагу всіх горщиків і не деформуватися. Ще одна порада: в якості основного матеріалу використовується дерев’яна дошка, яка може зіпсуватися під впливом води. Саме тому готовий виріб рекомендується покрити спеціальним водовідштовхувальним фарбою, яка може бути замінена на спеціальний лак. При цьому в якості вихідного матеріалу можуть бути використані металеві або пластикові заготовки, однак найефектнішим виробом буде дерев’яна стійка для квітів своїми руками.

Крім того, полиця для квітів своїми руками може носити чисто декоративну функцію в інтер’єрі заміського будинку, навіть якщо на ній немає квіткових горщиків. Тому до її оформлення слід поставитися досить серйозно і продумано.

Отже, для такої дерев’яної полиці Вам слід підготувати широкі дерев’яні дошки довжиною 0,7 м (2шт.) і довгою 0,28 м (3 шт.), а так само вузькі дерев’яні дошки довжиною 0,28 м.

Фарба для дерев’яних поверхонь відповідного кольору, лак по дереву, наждачка, молоток, цвяхи, мотузка і дриль.
Всі дерев’яні заготовки перед використанням слід добре зашліфувати наждачним папером. Потім поличку слід зібрати за принципом драбинки, використовуючи цвяхи і молоток.

Вузькі дошки знадобляться в ролі обмежувачів, які прибиваються цвяхами на передньому плані основних полиць.

Для фіксації полки на стінці у верхній частині бічних дощок слід виконати наскрізний отвір за допомогою дриля.

Сама полиця для квітів готова, залишилося тільки її задекорувати. Для цього використовується морилка, від кількості шарів якої залежить насиченість отриманого кольору. Коли всі дерев’яні поверхні просохнуть, можна надати стійці елемент давнину, для чого всі куточки прошкуриваются наждачним папером.

При досягненні потрібного ефекту слід покрити всю полицю спеціальним лаком.
Для фіксації полки на стіні використовується мотузка, на кінці якої просмикуються у бічні отвори і зав’язуються у великий вузол.

Залишилося тільки повісити полку на стіну і поставити на неї горщики з квітами.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.