Викрійка прямого сукні без рукавів

Викрійка прямого сукні без рукавів — знахідка для початківців!

Весело, цікаво, ефектно і дуже по-новому! Які ще епітети можна підібрати для цього молодіжного сукні з фактурного жаккарда? Гарна новина для тих, хто тільки починає шити: блискавка сукні не потрібно! А якщо напівкруглі хвилі на волани здадуться вам занадто складними у виконанні, їх можна взагалі не робити, замінивши звичайної прямої оборкою сукня від цього не програє!

ШКОЛА ШИТТЯ Анастасії Корфиати Безкоштовна підписка на нові матеріали

Викрійка прямого сукні без рукавів — деталі

Рис. 1-2. Вид сукні спереду і ззаду

РАДА! Щоб викрійки відкривалися у великому розмірі, відкривайте кожну в новому вікні!

Пряме плаття без рукавів — моделювання викрійки

Викрійка прямого сукні без рукавів моделюється по Викрійці-основі сукні. Оборка моделюється за Викройкою спідниці-сонце

Рис. 3. Викрійка прямого сукні без рукавів — моделювання

Рис. 4. Викрійка прямого сукні без рукавів — моделювання оборки

Рис. 5. Викрійка прямого сукні без рукавів — деталі крою

Моделювання спинки та переду плаття

На викрійку спинки плаття нанесіть лінії моделювання як показано на Рис. 3. Викрійка сукні без рукавів — моделювання. По плечу від вирізу горловини відкладіть 3 див. Виріз кутом по спинці зробити по прямій лінії від точки 3 до рівня лінії пройми.

Бочок випрямити. Від лінії талії відкласти вниз 25 см і провести горизонтальну лінію. Відрізати по лінії. Розділити ширину спинки на 1/5 і 2/5 частини і накреслити 3 дуги висотою 3 див.

На передній половинці викрійки перенести нагрудної виточки на лінію боки, відклавши 3 см вниз по боку від пройми. Розкрилася виточку вкоротити на 2 див.

Бічну лінію випрямити, виріз розширити на 3 см (по плечу).

Аналогічним чином розділити ширину передньої половинки на 3 рівні частини і перезняти змодельовані півкола зі спинки плаття.

Додатково перезняти суцільнокроєні обтачку спинки та переду плаття шириною 3 см (див. Рис. 5. Викрійка сукні без рукавів — деталі крою).

РАДА! При примірці сукні можна злегка поглибити пройму, якщо це буде потрібно.

Моделювання оборки для сукні без рукавів

Виміряйте ширину переду і спинки по викрійці сукні (розрахунок на повний обсяг). Виміряне значення помножити на 1,5 — надбавка на збірку.

Приклад: виміряємо по нижньому краю перед і спинку: 25 см + 25 см = 50 см (це половина обсягу. На збірку нам потрібно 50 см х1,5=75 див.

Таким чином, щоб розрахувати радіус, яким ми будемо будувати півколо, застосуємо формулу колу: З=2ПR. З=75см, П=3,14, обчислимо R=75/(2х3,14),14=75/6=12,5 див.

Будуємо півколо радіусом 12,5 см і моделюємо дуги, як показано на рис. 4. Викрійка сукні без рукавів — моделювання оборки. Для цього потрібно розділити півколо на 5 рівних частин, перенести фрагменти дуги з викрійки сукні і розтягнути їх по довжині. Викроїти 2 деталі оборки.

Як викроїти сукня без рукавів

Це плаття краще пошити з жаккарда. Тканина досить щільна, але дихаюча. Пряжа та нитки для вироблення жакардових тканин можуть складатися як з натуральних (бавовняна, лляна, вовняна, шовкова), так і хімічних текстильних волокон (поліестерове).

За рахунок щільності, оборка добре тримає форму, створюючи додатковий обсяг.

Розрахунок тканини на сукню

З основної тканини викроїти:

Передня половинка сукні — 1 деталь із згином

Спинка сукні — 2 деталі

Оборка — 2 деталі

Суцільнокроєна обтачке спинки — 2 деталі

Суцільнокроєна обтачке переду — 1 деталь із згином

Припуски на шви — 1,5 див.

Як зшити пряме плаття без рукавів

На передній половинці сукні стачать нагрудні виточки, глибину виточок запрасувати вниз. На спинці сукні стачать середній шов, припуски обробити і заутюжте. Стачать бічні шви на сукні та суцільнокроєних обтачку. Припуски обробити і заутюжте. Плечові шви залишаються відкритими. Виконати обробку горловини і пройм сукні суцільнокроєними обтачками

Деталі оборки стачать по бічних швах. Припуски обробити. Присборить оборку по верхньому зрізу і прітачать до низу сукні. На куточках робити надсічки на відстані 2 мм від рядка. Припуски обробити, оборку укласти в складки. Підвернути плаття по низу і прострочити. Ваше плаття без рукавів готово! Такого немає ні в кого, і це просто здорово!

Дивіться також:

Конкурс «Весняне оновлення» — голосуємо за кращі роботи!

Просте плаття з шифону

Білий піджак на весну

Викрійка блейзера з воланом

Викрійка топа

Чоловічі мірки

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.