Викрійка фартуха для кухні з відстібними для витирання рук рушником

Фартух на кухні є незамінною річчю на кухні. І якщо господарка будинку не завжди його використовує, то фартух буде як не можна до речі, коли приходить в гості подруга і хоче допомогти на кухні або ж сама господиня чекає гостей і не хоче забруднити свій наряд. Загалом фартух обов’язково повинен бути у кожної господині.

Сьогодні ми хочемо запропонувати вам майстер-клас, в якому будуть запропоновані викрійки фартухів для кухні. В даному випадку використовується традиційна форма фартуха, який закриває грудей і надівається через шию.

Такий фартух може закрити велику частину одягу, не дозволяючи її забруднити при роботі на кухні.

Більше того, зверніть увагу на дизайн запропонованого фартуха. Як правило, при приготуванні їжі багато господинь використовують фартух як рушник, яким зручно витерти мокрі руки, фрукти, овочі або щось із посуду. Саме тому фартух необхідно часто прати, але в даному варіанті нижня частина виробу знімна, що дозволяє прати окремо.

Більш того, для цієї знімної частини використовується махрова тканина (як на рушниках), яка відрізняється хорошою здатністю вбирати вологу.

Зшити такий практичний фартух не представляється складним по нашій схемі, для чого слід відрізати нижню її частину за розміром, який буде доводиться на знімну частину. Приєднання махрової частини буде здійснюватися за допомогою застібки «блискавка», що не тільки зручно, але і при поєднанні колірних рішень може стати елементом оформлення фартуха.

Ще одна порада: знімних нижніх деталей можна зробити відразу кілька, щоб мати можливість використовувати фартух завжди, навіть коли одна деталь в пранні.

На додаток до запропонованої викрійці слід вирізати смужки для пояса і петлі на шию. Розмір цих деталей може бути довільним. Ширина залежить від вашого бажання, а довжина від розмірів.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.