Сукня-смокінг для бізнес-леді

Шиємо сукні-смокінг для ділових подій

Якщо ваша робота вимагає від вас строго дотримання дрес-коду, але вам хочеться чогось особливого, пропонуємо шикарний мікс піджака-смокінга і строго плаття — плаття-смокінг! Таке плаття буде доречно навіть на засіданні ради директорів! Довжину сукні, при необхідності, можна збільшити, зробивши його трохи нижче колін.

ШКОЛА ШИТТЯ Анастасії Корфиати Безкоштовна підписка на нові матеріали

Сукня-смокінг — деталі

Рис. 1-2: Плаття-смокінг — перед і спинка

РАДА! Щоб викрійки відкривалися в повний розмір — відкривайте кожну в новому вікні!

Сукня-смокінг викрійка

Рис. 3. Сукня-смокінг — моделювання спинки і полички

Рис. 4. Сукня-смокінг — моделювання коміра

Рис. 5. Сукня-смокінг — деталі крою

Опис роботи:

Викрійка сукні моделюється по Викрійці-основі піджака. Довжина сукні від талії — 55 див.

Спинка сукні переснимается з викрійки-основи без змін. Комір спинки змоделювати і перезняти на кальку.

На поличку сукні нанести лінії моделювання як показано на Рис. 3. Сукня-смокінг — моделювання спинки і полички. Змоделювати рельєф від пройми. Нагрудної виточки розрізати по одній стороні і закрити. Від середини полички відкласти вправо 8 см (захід на застібку).

Нанести розмітку кишені з листочками довжиною 16 см і шириною 1,5 см в готовому вигляді.

На поличці побудувати лацкан шириною 6 см (конфігурацію лацкана при бажанні можна змінити), перезняти лацкан на кальку і приклеїти дзеркально по лінії перегину. Комір спинки приклеїти до лацкана полички по лінії 1 — 1-1.

Подборт і обтачку пройми спинки і полички, а також обтачку горловини спинки перезняти додатково. Деталі крою дивіться на Рис. 5. Сукня-смокінг — деталі крою.

Сукня-смокінг — розкрій

Рекомендуємо пошити таке плаття з полегшеною вовни, напівшерсті, крепу або будь-який інший костюмної тканини.

Необхідний витрата тканини залежить від розміру, орієнтовний витрата тканини: 2 довжини виробу.

З основної тканини викроїти:

Спинка — 2 деталі

Поличка — 2 детлев

Подборт — 2 деталі

Додатково викроїти 2 листочки кишені шириною 3 см і завдовжки 16 см (в готовому вигляді), 4 мішковини кишені шириною 16 см і завдовжки 18 см (в готовому вигляді), по 2 обтачку пройми полички і спинки, 1 обтачку горловини спинки зі згином.

Припуски на шви — 1,5 см, по низу — 4 див.

ВАЖЛИВО! Подборт і листочки кишень крояться на блискучу сторону тканини. Всі припуски в процесі шиття обробляти косою бейкой. Також можна «посадити» плаття на підкладку повністю. В цьому випадку деталі підкладки викроїти без урахування подбортов і обтачек пройм і горловини спинки.

Як зшити плаття-смокінг

Продублювати подборт, поличку, пройми і горловини спинки, припуск по низу спинки і листочки кишень термотканью.

На поличках стачать рельєфні шви і виточки. Виконати прорізні кишені з листочками.

На спинці стачать середній шов і виточки. Стачать бічні і плечові шви, в куточках (до коміра) розсікти. Комір стачать по короткій стороні, втачать в горловину спинки.

Комір на подбортах стачать з коротким сторонам. Накласти подборт на сукню лицьовими сторонами, стачать за зовнішнім припусків, припуски різати близько до рядку, подборт відвернути на виворітну сторону, чисто вимітати і пропрасувати.

Обтачку пройм переду і полички стачать, накласти на пройми сукні лицьовими сторонами, прітачать, припуски зрізати близько до рядками, обтачку відвернути на виворітну сторону. Пришити подплечікі.

Припуски по низу сукні підвернути і підшити вручну потайними стібками. На правій поличці промітати по розмітці петлі і пришити гудзики і одну подпуговицу (верхню). На лівій поличці промітати верхню петлю (для подпуговицы). Ваше плаття-смокінг готово! Успішних вам бізнес-проектів і переговорів!

Дивіться також:

Плаття в стилі бохо

Викрійка простого сукні без рукавів

Викрійка топа

Викрійка блузки з коміром на стійці

Чоловічі мірки

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.