Шапка вушанка для жінок і чоловіків: викрійка і майстер клас з крою та шиття

Шапка вушанка стала досить модним трендом в останні роки.

На перший погляд здається, що таку зшити самостійно досить складно, однак, це не так. Ми хочемо запропонувати Вам майстер-клас, який дуже докладно розповість як шиється шапка вушанка, форма якої також тут представлена.

Звичайно, в першу чергу знадобиться хутро, який можна взяти або штучний або натуральний, тканина для підкладки та всі необхідні для шиття приналежності.

Отже, починаємо роботу — викрійка шапки вушанки.

Зверніть увагу, що всі деталі повинні бути продубльовані в двох матеріалах: хутро і тканина для внутрішньої підкладкової частині шапки. Деяких деталей необхідно по два примірники.

Спочатку починаємо зшивати деталі з хутра, складаючи їх попарно лицьовою стороною всередину. Після зшивання деталі вивертаються. В даному випадку мова йде про козирку, до якого ми вже повернемося в кінці роботи. Але для початку його потрібно зшити з двох хутряних деталей.

Основа шапки складається з довгої центральної частини і двох боковинок, з пришивання яких один до одного і починається робота. Деталі попередньо фіксуються шпильками, після чого їх можна сострачивать один з одним.

Після того, як основна частина шапки готова, до неї слід пришити так звані вушка, яких також два, по одному з кожної сторони.

Всі деталі зшиваються спочатку лицьовою стороною всередину.

Аналогічним чином слід зшити точно таку ж шапку тільки з підкладкової тканини.

Тепер дві ідентичні шапки слід з’єднати між собою. Для цього підкладкову шапку, вивернути на виворітну сторону, слід як би надіти на хутряну, яка вивернута на лицьову сторону. Таким чином обидві шапки стикаються один з одним лицем.

Тепер по нижньому краю шапки слід пристрочивши, залишивши невеликий отвір для вивертання на лицьову сторону. Слідкуйте за припусками на шви, які повинні бути в межах 0,5 — 1 див.

Через залишений отвір шапку вушанку можна виверніть на лицьову сторону, а отвір зашити вручну.

Заключним етапом є пришивання козирка на призначене для нього місце. Пам’ятайте, ми його пошили ще до початку майстер-класу?

Залишилося тільки взяти дану заготівлю і пришити спереду шапки.

Ось, в принципі, і все, шапка-вушанка власними руками зшита. Правда, це зовсім не складно?

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.