Приталену сукню

Гостя з майбутнього: шиємо приталену сукню

Футуристичний строгий дизайн і яскравий білий колір повертають нас у майбутнє, створене яскравим талантом Міли Йовович. Якщо ви незалежна дівчина і розглядаєте свій гардероб як спосіб виділитися — це приталену сукню в авангардному стилі стане ваші коханим!

РАДА! Щоб викрійки відкривалися в повний розмір — відкривайте кожну в новому вікні!

ШКОЛА ШИТТЯ Анастасії Корфиати Безкоштовна підписка на нові матеріали

Приталена сукня — деталі

Рис. 1-2: Приталену сукню перед і спинка

Приталена сукня — викрійка

Викрійка сукні моделюється по Викрійці-основі сукні без рукавів. Довжина сукні від талії — 55 див.

Рис. 3. Приталена сукня — моделювання переду

Рис. 4. Приталена сукня — викрійка спинки

Рис. 5. Приталена сукня — викрійка переду і спинки

Моделювання викрійки сукні

Моделювання переду

На викрійці переду сукні перенести нагрудної виточки до лінії боки. Поглибити горловину на 1 см і пройму на 0,5 см. Талевую виточку пересунути до боку (на 4 см від лінії боки по талії). Звузити сукню на 1,5 см донизу, як показано на Рис. 3. Приталена сукня — моделювання переду (лінії червоного кольору). Деталі боки відрізати (верхню і нижню) і склеїти між собою.

Моделювання спинки

Талевую виточку прибрати в лінію боки. Виріз горловини спинки поглибити на 1 див. Накреслити деталі бретелей як показано на Рис. 4. Приталена сукня — викрійка спинки. Звузити спинку по низу на 1,5 см.

На Рис. 5. Приталена сукня — викрійка переду і спинки показано як перезняти суцільнокроєні обтачку горловини і пройм переду і спинки плаття. Ширина обтачек з коротким сторонам — 3 див.

Приталена сукня — розкрій

Біле приталену сукню шиється з фактурного матеріалу, добре тримає форму — х/б жаккарда.

Рис. 6. Приталена сукня — деталі крою

З основної тканини викроїти:

Середня частина переду — 1 деталь із згином

Бочок переду — 2 деталі

Обтачке переду — 1 деталь із згином

Спинка — 2 деталі

Обтачке спинки — 2 деталі

Бретель 1 — 4 деталі

Бретель 2 — 4 деталі

Всі деталі викроїти з припусками на шви — 1,5 см, припуски по низу сукні — 4 див.

Як зшити приталену сукню

Обтачку продублювати термотканью. На фронті сукні стачать виточки, глибину виточок запрасувати вниз. Прітачать бічні деталі переду. Припуски обробити і заутюжте.

Деталі бретелей стачать попарно по поздовжніх сторонах, припуски зрізати, бретелі вивернути і чисто вытачать. Приметать бретелі до спинки плаття по розмітці. Змітати сукня повністю, приміряти, відрегулювати довжину бретелей при необхідності. Потім розпустити бічні шви і продовжувати шити.

Пристрочите бретелі до спинки плаття. Обтачку спинки накласти на спинку лицьовими сторонами, приметайте і прітачать по вирізу, пристрачивая бретелі. Рядок почати, не доходячи 3 см до вирізу горловини спинки і закінчити не доходячи 3 см до лінії боки. Обтачку спинки відвернути на виворітну сторону, чисто вимітати, проутюжить.

Обтачку переду сукні прітачать по горловині і проймам, не доходячи по 3 см до плечових швів. Стачать плаття по бічним швах, припуски обробити і пропрасувати. Обтачку стачать з коротким бічним швах, пристрочивши обтачку по низу пройм.

Стачать плечові шви на сукні і плечові шви на обтачку, прітачать обтачку з відкритим ділянкам до верху пройм. Докладніше дивіться: Обробка горловини і пройм суцільнокроєними обтачками

Середній шов спинки стачать до розрізу на блискавку. Блискавку приметать під розріз таким чином, щоб було видно зубчики, прітачать. Обтачку спинки по середньому шву підвернути і приметайте до тасьмою застібки-блискавки з виворітного боку потайними стібками.

Припуск по низу сукні обробити, підвернути і пришити потайними стібками. Ваше плаття готове! Носіть із задоволенням і будьте чарівні!

Дивіться також:

Викрійка сукні для відпустки

Асиметричне плаття для вагітних

Сукню на випускний вечір

Білий піджак викрійка

Викрійка топа

Чоловічі мірки

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.