Підсвічники своїми руками: майстер клас з виготовлення вироби

У представленому майстер-класі ми хочемо запропонувати Вам зробити свічник своїми руками, за основу якого береться скляна банка.

В результаті Ви отримаєте досить симпатичний свічник, який так само можна використовувати у вигляді вази або навіть дачного фанарика, якщо підвісити його на ланцюгу.

Але давайте по порядку.

Отже, як зробити свічник своїми руками — майстер-клас.

На початку слід підготувати скляну банку відповідного розміру, скляні кульки і клейовий пістолет.

На деякій відстані один від одного за допомогою клейового пістолета наклеюємо на зовнішню поверхню банки скляні кульки.

Другий варіант використання такої вироби — ліхтар, який може бути підвішений в будь-яке місце. Для цього варіанту необхідно зробити тримачі для ланцюга, на яку можна буде повісити наш ліхтарик. Такі власники можна зробити з міцного дроту, яку можна закріпити знову ж за допомогою клейового пістолета.

Для подальшого етапу банку з наклеєними кульками слід перевернути шийкою вниз, щоб затерти вільний простір між кульками затіркою білого кольору.

Якщо Ви вирішили зробити варіант вироби у вигляді ліхтарика, то залишилося тільки закріпити ланцюг за власники і помістити свічку всередину ліхтарика.

Зробивши кілька таких ліхтарів у себе на дачі, Ви зможете зробити гарну доріжку з них, які будуть давати слабке світло у вечірній час.
Деякі вироби своїми руками, підсвічник може бути використаний в якості невеликої вазочки. Тоді в цьому випадку, краще спочатку взяти більш високу і вузьку баночку.

Щоб зробити вазу більш яскравою, можна додати трохи фарб. В даному випадку використовується одночасно три кольори. Верхня частина залишилася білою, середня частина пофарбована в блідо-зелений колір, а нижня в блакитний.

Так виглядає готова ваза, в якій квіти вже зайняли своє гідне місце.

А так виглядає свічник, майстер-клас з виготовлення якого ми тільки що показали.

Вийшов досить ефектний і сліпуче красивий елемент декору. Інтенсивність освітлення можна змінювати величиною використовуваної свічки.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.