Об’ємний квілінг: майстер-клас «Як зробити Ельфа»

У цьому матеріалі докладно описаний процес створення Ельфа в техніці об’ємний квілінг. Представлений майстер-клас до дрібниць описуємо весь процес створення цього персонажа, не залишаючи жодного питання. Також радимо не зупинятися на створення однієї фігури, трохи видозмінивши її і включивши свою фантазію можна створити цілий містечко ельфів і фей!!! Включайте в цей захоплюючий процес своїх малюків, адже подібне заняття відмінно розвиває уяву дитини і дрібну моторику рук, що має велике значення для розумового розвитку малюка.

Отже, приступимо до створення цього чарівного персонажа! Детально вивчіть техніку об’ємний квілінг, майстер клас Вам в цьому допоможе!
В першу чергу формуємо тіло ельфа. Основною фігурою для створення цього персонажа буде туга спіраль. Формуємо її і фіксуємо край, висуваючи центр таким от чином:

Використовуючи цей спосіб, формуємо верхню і нижню частини тіла ельфа:

З’єднуємо частини тіла воєдино:

Робимо голову з зачіскою ельфа:

Формуємо крила. Для цього заготовляємо наступні деталі і поєднуємо їх в одну:

Приклеюємо крила до тіла:

Потім кріпимо голову:

А той так будуть виглядати в техніці об’ємний квілінг вироби з країни фей і ельфів! Об’ємні квілінг іграшки можуть бути будь-яких розмірів і кольорів, все буде залежати від Ваших фантазії та переваг. Приємного творчості!!!

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.