Ободок з шипами своїми руками: майстер клас по виготовленню

Сьогодні досить модно і креативно використовувати аксесуари, виконані власними руками. В даному випадку мова піде про один з таких аксесуарів — обідку. Обідок дуже корисна річ, якщо у Вас довге волосся, завдяки якому можна швидко і легко їх прибрати назад, створюючи тим самим нескладну зачіску.

Ми хочемо запропонувати Вам досить простий майстер-клас, в результаті якого ми зробимо обідок своїми руками.

В якості основи використовується вже готовий тоненький обідок, який може бути пластмасовий, або вже обтягнутий тканиною. Так як в нашому випадку буде обідок з шипами, то кращим варіантом буде тканинний обідок.

Якщо ж такого немає, то обтягнути його тканиною відповідного кольору не так вже й складно.
В даному випадку використовуються шипи, пофарбовані під золото, тому найбільш вигідно вони будуть виглядати на обідку чорного кольору.

Отже, беремо ободок чорного кольору і пришиваємо на нього шипи за допомогою нитки та голки. Зверніть увагу, що в даному випадку використовується стрічка чорного кольору, щоб шов був непомітний.

Досить пришити шипи тільки на верхній частині обідка, але в цілому розташування шипів залежить тільки від Вашої фантазії.

Можна використовувати шипи, які приклеюються за допомогою клею. Тоді обідок можна залишити пластмасовим, а клей краще взяти досить надійний. Для цієї мети цілком може підійти клей «момент».

Ось такий креативний обідок вийшов у нас в результаті. Робота зовсім не складна, а результат досить ефектний.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.