Насеккомые з текстилю від Містера Фінча: роботи для натхнення

У даній статті ми хочемо Вас познайомити з цікавим захопленням, яке поєднує в собі багато відомих напрямку.
Дивні тварини і комахи з текстилю від Містера Фінча вражають своєю правдоподібністю і одночасно казковістю.

Так званий горищний стиль лежить в основі всіх творінь майстра. Такий стиль отримав назву через використання старих або спеціально постарених матеріалів. До останніх можна віднести старі потерті тканини, нерівні і недбалі шви, не рівний крій і т. д. Готове вироби повинна створювати враження довго зберігалася речі, яку попсувала життя.

Розпочав свою роботу майстер зі старої пошарпаної одягу, в силу своєї фінансової обмеженості. При цьому він зрозумів, що не зможе відмовитися від їх використання навіть будучи заможною людиною. Настільки вони наповнені своєю історією, душею і харизмою.

Колекція робіт містера Фінча відрізняється від подібних своїми розмірами, а так само асортиментом, який є досить незвичайним. Хто б міг подумати що м’якою іграшкою можуть бути не тільки всесвітньо відомі ведмедики Тедді, зайчики і лялечки, а самі реальні павуки, метелики, жуки і т. д.

Майстри вже називають творцем нового напряму, який лежить на межі виготовлення іграшок і традиційної таксидермией. Звичайно, тварини при цьому більш привабливі і більш наближені до казковим і нереальним істотам.

Музою майстра є сама природа, яка завжди мінлива і непостійна, підносячи всілякі сюрпризи та цікаві факти.

Все це перегукується з британським фольклором, який знаменитий казковими персонажами, лісовими істотами і таємничими звірами.

Досі містер Фінч не втрачає інтерес до пошуку цікавих старих речей, щоб використовувати їх у своїх роботах. Пройшовши через руки майстра, вони знаходять нову абсолютно незвичайну і цікаву життя.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.