М’яке крісло — м’яч для відпочинку: викрійка і хід роботи по шиттю

Досить цікавий майстер-клас, в якому пропонується власними руками зробити зручний і оригінальне крісло-мішок.

Особливо захоплюючим і результативним він буде для початківців рукодільниць, які цілком можуть опанувати це мистецтво на досить серйозному і між тим простому виробі.

На деяких ресурсах подібні крісла можна знайти під назвою «живі крісла», що пояснюється їх особливістю. Справа в тому, що даний предмет меблів не має власного каркаса і наповнений спеціальним наповнювачем, завдяки якому крісло набуває потрібну форму.

Ми хочемо запропонувати вам зшити самостійно таке «живе крісло» у вигляді м’яча. Для зручності в майстер-класі буде викладена для крісло м’яч форма, яка допоможе визначитися з розмірами.

Для даної роботи знадобиться тільки запастися терпінням і згадати самі основні навики шиття. При цьому варто відзначити, що купити таку річ коштує досить дорого, а змайструвати своїми руками підвищить настрій і почуття самодостатності.

Почнемо роботу з підготовки двох шматків тканини, один з яких необхідний для внутрішнього мішка, а другий буде зовнішнім видимим шаром. В якості наповнювача використовуються спеціальні кульки, які не тільки екологічні, але і зносостійкі, а придбати їх можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

У першу чергу слід зробити викрійку з основного матеріалу. Слід знати, що розміри крісла можуть бути довільними: невеликими для дітей або ж достатньо великими для дорослих. Для виробу слід викроїти дві частини круглої форми і чотири частини боковинок.

Це піде тільки для внутрішнього мішка. З іншої тканини для зовнішнього шару слід виділити такі частини в такому ж кількості, тільки трохи більшого розміру, щоб верхній чохол можна було натягнути на внутрішній.

Після того як всі частини будуть викроєні, можна приступати до їх зшивання. Окремо зшиваємо всі частини для внутрішнього мішка, окремо для зовнішнього. Попередньо всі деталі притачиваются за допомогою шпильок, після чого можна застрачивать машинкою.

Не забувайте у внутрішньому мішку залишити отвір для наповнювача. Після зшивання всіх деталей, засипаємо заздалегідь підготовлений наповнювач у внутрішній мішок. Ось як виглядає виріб на даному етапі.

Крісло практично готове, залишилося тільки зверху надягти другий більш яскравий мішок, який зможе зробити крісло-мішок родзинкою вашого інтер’єру. Більш того, він стане улюбленим місцем відпочинку не тільки дорослих, але і дітей, а часом і домашніх тварин!

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.