Квіти на руку подружкам нареченої: міні МК виготовлення браслета

Серед численних традиційних весільних атрибутів існує браслет на руку з квітів, який прикрашає зап’ястя подружок нареченої.

Це свого роду заміна традиційного невеличкого букетика для подружки, що дозволяє не тільки звільнити руки, але і гармонійно вписатися в загальний ансамбль урочистого вбрання.

Квіти на руку подружкам нареченої можна замовити в спеціалізованих магазинах спільно з весільним букетом, а можна виготовити самостійно. Зверніть увагу, що робиться він з живих квітів, які можна підібрати під стиль передбачуваного наряду і загальний антураж свята.

Щоб браслет весь свято виглядав свіжо і не в’янув, квітка на руку подружкам нареченої слід вибирати не примхливий і обов’язково тільки що зрізаний.

У даному майстер-класі ми хочемо Вам показати, як слід правильно сформувати букетик для браслета, використовуючи невеликі квіти, пуп’янки, листочки, а так само сам браслет, ланцюжок і спеціальний квітковий клей.

Підбираючи браслет або ланцюжок на руку, зверніть увагу на надійне її кріплення, так як вона повинна утримати всю масу квіткової композиції. Браслет повинен гармонійно вписатися у вибраний наряд подружки нареченої.

Заздалегідь слід підготувати вибрані квіти, для чого зрізається повністю весь стеблинка до основи квітки. Після цього за допомогою квіткового клею до центрального квітці приклеюються інші елементи букетика.

Весь букет так само фіксується на браслеті за допомогою того ж квіткового клею.

Так як формувати букет на браслеті Ви швидше за все будете задовго до урочистості, готовий рекомендується зберігати в холодильнику, щоб вага квіточки зберегли свою свіжість і аромат.

Ви будете чарівні на весіллі своєї подруги!

Джерело статті korfiati.ru
© 2271 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.