Квіти для штор: майстер клас по виготовленню підхоплення для штор своїми руками

Займатися оформленням інтер’єру власного житла справа дуже захоплююче, особливо, якщо деякі елементи декору виконані власними руками. Одним з таких декоруючих елементів можна назвати підхоплення для штор, майстер-клас з пошиву яких ми хочемо Вам показати.

Такі підхоплення можуть бути самої різної форми, але сьогодні ми зробимо підхоплення для штор своїми руками з елементом у вигляді квітів.
Найбільш гармонійно буде виглядати підхоплення, який трохи вигнутою форми, яка буде облягати штори ідеально. Для такої форми пропонуємо скористатися нашою викрійкою.

В даному випадку у нас вийде підхоплення, який має ширину близько десяти сантиметрів, а довжину близько сімдесяти. В даному випадку підхоплення трохи звужений з кінців, досягаючи ширини до восьми сантиметрів. Краї підхоплення можуть бути самої різної форми, округлої або фігурної.
Оснащуються підхоплення петельками з двох сторін, які краще всього виконати з косою бейки або ж зі смужок тканини основного кольору.

А тепер більш докладно як зробити квіти для штор своїми руками.
В нашому випадку ми будемо виготовляти троянди, для чого відмінно підійде будь-яка легка тканина така як органза або вуаль.

Для однієї квітки знадобляться заготовки у вигляді квадратиків в такій кількості: по одному квадрату зі сторонами 7см, 9см, 11см, 13см і по два квадрата зі сторонами 8см, 10см, 12см.
На ваш розсуд кількість пелюсток може бути збільшено, якщо на Ваш погляд троянда виходить худий.

Тепер з наших квадратних заготовок необхідно вирізати пелюстки, для чого їх слід скласти по діагоналі і зрізати куточки.

Починаємо з самого маленького пелюстки, який знову складаємо по діагоналі. На деякій відстані від краю прошиваємо його до середини, потім його трохи стягаємо.

Беремо другий наступний за розміром пелюстка, прошиваємо і стягуємо. Таким чином слід з’єднати всі пелюстки.

Тепер цю нитку, яка з’єднала всі пелюстки слід затягнути сильніше, одночасно скручуючи пелюстки у вигляді спіралі.

У центрі повинні опинитися самі маленькі пелюстки, поступово до краю їх розмір буде збільшуватися. Регулюйте самі ступінь стягування квітки.

Після того, як квітка вже стягнуть у фінальній стадії, його необхідно акуратно розкрутити, після чого поступово скручуємо і проклеюємо за допомогою клейового пістолета.

Тепер слід зробити листочки, для чого знадобляться заготовки квадратної форми зі стороною 13 див. Такі заготовки слід скласти два рази по діагоналі, після чого стягнути як показано на фото.

Збираємо отримані деталі в одну композицію і прикрашаємо нею підхоплення для штор.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.