Квіллінг схеми: фрагмент японського журналу по крученню

Ці різноманітні Квілінг Схеми — уривок одного Японського журналу. Дуже багато різних фігур і цілих композицій представлені в цій статті. Вони вражають своєю різноманітністю. Сподіваюся, вони стануть в нагоді Вам для створення власних квілінг композицій або відтворення запропонованих!
Приємної роботи!

Як вже згадувалося раніше техніка квілінг, схеми використовувані в ній можуть бути досить різноманітні. Однак це розмаїття не зрівнятися з тим безліччю різних творів, окремих фігур та елементів, яке може вийти завдяки цим схемам. У підтвердження вищесказаного пропонуємо зображення осінніх атрибутів природи, виконаних у техніці квіллінг. Схеми в кінці статті.

Наступний фрагмент журналу пропонує зображення квілінг схем кольорів. Симпатичні й невибагливі квіти окремо, разом можуть скласти відмінний квілінг букет!

Також відмінно ці цветики підійдуть для прикраси листівок до будь-яких торжеств: будь то Весілля, День народження, 8 березня або Ваш особистий свято!

Тут запропоновано непоганий варіант і вітальних новорічних листівок:

А також важливий елемент для іменної вітальної листівки — літери алфавіту, прикрашені квітами і виконані в техніці квіллінг.

Переглянувши і вивчивши квілінг картинки (схеми до них додаються нижче), ви можете сміливо приступати до роботи і втілювати запропоновані варіанти листівок або ж на їх основі придумати щось своє неповторне!

СХЕМИ:

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.