Корона з мережива для дівчинки: майстер клас по виготовленню

Якщо Вам необхідно створити образ маленької принцеси для дівчинки, то ми можемо запропонувати Вам один з атрибутів цього образу — корона з мережива. Майстер-клас розповість про те, як можна змайструвати таку корону у всіх подробицях власними руками.

Зверніть увагу, що корона з мережива для дівчинки виконується саме з мережива, тому попередньо слід підібрати за кольором і розміром саме той варіант мережива, який найбільш підійде у Вашому випадку. Отже, знадобиться приблизно двадцять сантиметрів мережива, стільки ж тасьми, стрази для прикраси, клей ПВА і Момент, фольга та інші інструменти для роботи.

Якщо ми говоримо про образ саме принцеси, то корона повинна бути невеликою, яка буде закріплена на голові трохи збоку. Якщо Ви хочете корону на всю голову, то вона найбільше підходить для королеви. Вибирайте самі, яка потрібна саме Вам.

Відріжте від мережива необхідний шматок обраної довжини.

Щоб зміцнити його, використовують старий метод — клей ПВА. Мереживо кладуть на фольгу і ретельно промазують клеєм. Чим більше воно буде просякнуте клеєм, тим краще корона буде тримати форму.

Аналогічні дії слід виконати і з тасьмою, якщо вона також не є жорсткою. В даному випадку використовується досить вузька тасьма, тому її не просочують додатково клеєм.

На даному етапі мереживо можна перед проклейкою пофарбувати в потрібний колір, якщо Ви не знайшли мереживо потрібного відтінку, підходить під вибраний костюм. Після висихання пофарбовану частина мережива можна просочувати вже клеєм.

Просочене мереживо необхідно залишити до повного висихання, на що знадобиться не менше шести годин. По закінченні вказаного часу заготовку для корони можна декорувати для чого використовують стрази, паєтки та інші прикраси, які приклеюють за допомогою клею » Момент».

З’єднуємо прикрашений шматок мережива з тасьмою такого ж розміру.

Для цього також стати в нагоді клей Момент.

Тасьма повинна знаходитися в нижній частині корони, під мереживом.

Бічну частину виробу також з’єднують клеєм, уважно підбираючи візерунок мережива з кожної склеиваемой боку.

Фіксуємо пальцями місце склеювання до висихання клею.

В принципі, після цих дій корона для маленької принцеси готова.

Зверніть увагу, що в результаті корона може мати різний вигляд. Якщо говорити про більш традиційному вигляді, що верхню її частину можна злегка відігнути, щоб вона була ширше нижній частині.

Ось такі чарівні корони можна отримати таким чином, і Ваша маленька принцеса буде найчарівнішою з такою оригінальною короною.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.