Кімоно для занять карате: викрійка і опис по шиттю

Досить корисний майстер-клас для тих хто якось пов’язаний з східними єдиноборствами.

Багато мам знають, як складно, а часом і дорого придбати кімоно для карате власній дитині.

Насправді крій цього вбрання досить простий, втім як і його виконання, єдине необхідно правильно підібрати потрібну міцну тканину.

В даному випадку знадобиться щільна бавовняна тканина, як правило білого кольору. Для верхньої частини костюма, тобто куртки, потрібна більш щільна тканина, в якості якої відмінно підійде щільна рогожка, тоді як на штани можна придбати бавовняну саржу.

У тих випадках, якщо не вдалося відшукати тканина відповідної щільності можна використовувати інші види, а куртку по лінії талії робити з подвійного шару такої тканини.

У тому випадку, якщо ширина полотна дев’яносто сантиметрів, то для костюма слід придбати близько чотирьох метрів такої тканини.

Першим ділом буде при шитті кімоно для карате, форма, яку можна знайти на сторінці цього майстер-класу. Попередньо необхідно зняти всі мірки, відповідно до інструкції, наведеної нижче. В даному випадку знадобиться: довжина куртки, яка обчислюється з довжини спини до лінії талії та довжини від талії до колін; довжини рукава, що складається з відстані між середніми пальцями обох витягнутих у бік рук і відстані від ліктя до кінця середнього пальця; довжини пояса, яка дорівнює міркою обхвату пояса помноженого на два.

Також слід вироби підготувати бейку, якої обшивають горловину і поли куртки. Для горловини в бейку додають гнучкий шнур, щоб потовщений згин запобігав шию від пошкоджень і натирань.

Ще один нюанс стосується рукавів, на які повинні бути пришиті ластвицы.

Після того як викроєні всі деталі, можна приступати до їх зшивання. Починати слід з куртки, після чого приступають до штанів. Зверніть увагу, що штани повинні покривати не менш як дві третини гомілки, тобто бути не занадто довгі і не занадто короткими. На лінії талії штани мають поясом, що зав’язується на талії каратиста.

В іншому пошиття куртки і штанів не відрізняється від традиційної повсякденного одягу.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.