Історія орігамі: з чого все починалося і у що вилилося…

У цій статті дається короткий огляд Історія Орігамі. Тут Ви можете ознайомитися з самим терміном, різновидами орігамі та витоками його зародження. Дізнатися деякі досить цікаві історичні факти. Ця стаття стане початком великого розділу на нашому сайті присвяченого складання Орігамі.

Орігамі від японського означає «складений папір». Це мистецтво складання фігур з паперу. Зародилося мистецтво орігамі в Стародавній Японії, однак подібні види мистецтва були поширені і в Китаї, і в Кореї.

Біля витоків зародження орігамі використовували для проведення релігійних обрядах. Дуже довго орігамі було доступно лише вищим верствам населення, для яких володіння цим мистецтвом вважалося ознакою хорошого тону. Це мистецтво на той момент не увійшло в широкі маси з тієї причини, що папір був дуже дорогим матеріалом і її придбання могли дозволити собі не всі верстви населення. І тільки після другої Світової Війни цей вид мистецтва вийшов за межі східних країн і отримав широке поширення в країнах Європи та Америці. І спочатку широке поширення отримало саме модульне орігамі, але, з часом і інші його різновиди.

У Стародавній Японії, наприклад, з паперу, складали метеликів, які використовувалися у весільних обрядах і символізували нареченого і наречену.
Існують такі види орігамі як класичне, яке створюється з аркуша паперу квадратної форми й модульне, яке являє собою фігуру, створену з безлічі дрібних модулів.

Класичне орігамі передбачає створення фігури з одного аркуша паперу без використання ножиць та клею. Різновидом модульного орігамі є кусудама. Модульне орігамі так само дотримується правил створення фігури (модуля) з аркуша паперу квадратної форми без використання клею і ножиць. Так складаються безліч модулів, які утворюють цілі фігури шляхом вкладання модуля модуль і утворена сила тертя не дозволяє фігурі розпастися.

В техніці орігамі можуть створюватися різні предмети, квіти, птахи, тварини. Схема орігамі містить певний набір знаків, читаючи які, можна скласти той чи інший предмет. Основна частина знаків орігамі була винайдена в середині XX століття таким майстром орігамі Акірой Есидзавой

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.