Історія Декупажу: з чого все начаничалось

Дана стаття дає уявлення новачкам про Техніці Декупаж. Історія Декупажу просвітить Вас про витоки створення і зародження цієї техніки. Розповість короткий історичний анонс про витоки становлення та подальшого поширення Техніки Декупаж. Дасть уявлення про її засади.

Декупаж — ця техніка, яка набуває все більшої популярності, заснована на декоруванні всіляких предметів інтер’єру починаючи від посуду і закінчуючи меблями. Хоч ця техніка не дуже складна, але все ж вимагає певних знань і умінь.

В основі техніці Декупаж лежить обклеювання предметів тонким шаром паперу з декоративним малюнком, тим самим створюючи ілюзію розпису на предметах.

Історично, визнається батьківщиною Декупажу Німеччина, де він з’явився в кінці XV століття. Німецькі ремісники протягом декількох сторіччі використовували орнаменти з паперу для декорування меблів. Але в той же час є дані що ще в XII столітті в Китаї, селяни створювали яскраву тонкий папір, якою прикрашали ліхтарі, вікна та інші предмети.

Так само Декупаж мав широке поширення при дворі французького Короля Людовика XVI.

У XVII столітті в Європі в моду входить далекосхідне мистецтво, який і став родоначальником сучасного Декупажу. Вся справа в тому, що отримавши широке поширення предмети меблів і начиння, розписані вручну прикрашали найпрестижніші європейські будинки. І задовольнити зростаючий попит на ці предмети інтер’єру торговці були не в змозі саме тому венеціанські червонодеревники стали робити підробки. Ці підробки в ті часи дістали назву lacca contrafatta. Створювані підробки були неймовірно схожі з тими, що привозили з Далекого Сходу.

А в XVIII — XIX століття це художній напрям стало процвітати в Європі. Аристократія пішла далі майстрів-червонодеревників і стала прикрашати цією технікою туалетні приналежності, шкатулки, ширми і багато іншого.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.