Горщики для квітів: майстер клас по виготовленню кашпо своїми руками

Зробити горщики для квітів своїми руками може кожен бажаючий, для чого ми пропонуємо скористатися нашою майстер-класом. В даному випадку кашпо для квітів своїми руками буде виготовлятися з бетону.

Для того, щоб зробити такі горщики слід підготувати контейнери будь-якої форми, які послужать основою для формування кінцевого горщика.

Для одного горщика знадобиться два види форми, які повинні встати одна в іншу, таким чином, щоб між стінками була відстань не менше півтора сантиметрів.

Тепер слід підготувати безпосередньо суміш для горщиків. Для цього слід взяти фагнум, перліт і портландцемент в рівних співвідношеннях і перемішати все гарненько.

Після цього слід додати таку кількість води, щоб вийшов розчин консистенції, що нагадує сир.

Тепер беремо наші форми, внутрішню поверхню форми більшого розміру і зовнішню поверхню форми, меншого розміру і обробляємо їх антиадгезивной мастилом. На дно великої форми наливаємо розчин товщиною рівною товщині передбачуваного дна. Потім встановлюємо форму меншого розміру, наповнену піском або каменями для ваги і заливаємо розчин між ними.

Після цього слід заповнені форми накрити поліетиленовими пакетами на добу. Після закінчення цього часу плівку слід зняти, а форми залишити недоторканими до повного висихання розчину. Після того, коли розчин буде повністю сухим, готові горщики можна звільнити від форм.

Для більш закінченого вигляду поверхню слід піддати шліфовці, а на дні горщиків слід просвердлити дренажні отвори.

Рекомендується після всіх цих робіт ще раз помістити горщики в поліетиленовий пакет, поки вони не знайдуть остаточну тверду форму.
Залишиться тільки засипати в отриманий горщики грунт і висадити різні рослини.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.