Фартух для офіціанта: викрійки декількох варіантів для шиття

Для дотримання правил етикету та гігієни офіціанти, які працюють з їжею повинні обов’язково бути в фартусі, який в свою чергу захищає його одяг від їжі, яка випадково може на неї потрапити.

Ми хочемо запропонувати вам майстер-клас, в якому будуть описані кілька типів фартухів для офіціантів.

Перша викрійка фартуха для офіціанта максимально захищає його одяг, так як фартух зшитий по ній досить довгий і має нагрудну вставку.

Для рахунків та інших підручних засобів фартух оснащений зручним великою кишенею.

Зшити такий фартух не складно, досить обробити краї виробу і пришити пояс на талії і на шиї потрібного розміру. Окремо виготовляється кишеню потрібного розміру і також пришиває спереду фартуха.

Досить поширеним видом фартуха для офіціантів є фартух без нагрудної вставки.

Виріб просто обертається навколо пояса і зав’язує за допомогою паска. Такий фартух також має кишеню для рахунків та ручки офіціанта.

Слід врахувати, що фартух даного типу не повинен бути занадто довгим, так як буде сковувати рухи офіціанта.

Для того, щоб офіціантові було зручно ходити в довгому фартусі, викрійка повинна бути трохи змінена. Як показано на малюнку, необхідно зробити розріз приблизно на одній третій частині виробу по ширині.

У цьому випадку фартух, обгорнутий навколо пояса не буде сковувати рухи офіціанта, при цьому він буде повністю прикрити його штани. Такий фартух також обов’язково повинен мати спереду зручний кишеню потрібного розміру.

Останні два види фартухів для офіціантів досить прості, необхідно тільки обробити краї виробу і пришити пояс потрібної довжини.

Не забудьте, звичайно, про потрібний для офіціанта кишеню!

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.