Декупаж на тканині: ідеї та технологія для застосування в роботі

Пропонуємо ознайомитися з технікою декупаж на тканині за допомогою цього матеріалу. У цій статті запропоновано багато варіантів свідомості скатертин, серветок, наволочок для подушок, рушників в цій техніці. Також тут є до кожної роботи фото, яке Вам знадобитися, при бажанні відтворити ці роботи. І та, крім ескізів, в наявності має бути кольоровий принтер і термотрансферний папір, призначена для перенесення зображення. Зображення переноситься на тканину за допомогою цього виду паперу виходять дуже хорошої якості. Коли будете купувати папір, уточніть, яка папір, для якої тканини призначена. Існує тканина для перенесення зображення на кольорову, темну і світлу тканину. А також дізнайтеся, для якого принтера підходить яка папір, так як тут теж може бути папір для струминного принтера і для лазерного.
В даному випадку для створення цих робіт буде необхідна мішковина, принтер, термотрансферний папір і самі зображення, які Ви будите переносити на тканину.
Приємної роботи! І пам’ятайте, що оформлення відіграє велику роль у будь-якій роботі! Так що мало перенести зображення, треба і правильно застосувати його.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.