Декупаж для початківців: основні прийоми в роботі — Частина I

Основні інструменти і матеріали, використовувані для Декупажу, описуються в цій статті «Декупаж для Початківців». Крім цього тут описаний перший етап декупажу: етап вирізання. Ви можете дізнатися докладний опис самого процесу і деякі поради, які вам знадобляться в процесі вирізання.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДЕКУПАЖУ

НОЖИЦІ

Ножиці можуть бути великими і маленькими, все залежить від складності і величини аплікації. Так само вони можуть бути прямими і загнутими лезами. А також для вирізування листя та інших подібних аплікацій можна використовувати кравці ножиці «зигзаг

КЛЕЇ

Наклеювання — основний процес в декупажі. Використовуються вінілові клеї, консистенція яких повинна залежати від обраної Вами основи. Якщо в якості основи використовуються матові види паперу, то використовується більш рідкий клей, а коли основа — скло, фарфор або метал, то буде потрібно клей більш щільної консистенції.

ПЕНЗЛИКИ

Пензлики які більш зручні це № 3-6 і як можна більш кращої якості.

ВИРІЗАННЯ

— Краще використовувати невеликі гострі ножиці. На фото представлена остання новинка в техніці декупаж — ножиці вкриті антиадгезійним матеріалом. Цими ножицями буде легко різати, а найголовніше те, що до них не прилипає клей.
Для початку вирізаємо малюнок чітко по контуру, а в загальних рисах.

— Коли малюнок відділений від загального матеріалу, можна акуратно вирізати його не залишаючи контуру. Розмір ножиць визначається розміром і складністю аплікацій.

— Постарайтеся, що б аплікація була вирізана як більш рівномірно, допускається не більше 1 мм фону на аплікації.

— Якщо необхідно вирізати фон в центрі аплікації і дозволяє розмір фону, то спочатку проріжте отвір в центрі, а потім акуратно переміщайтеся по контуру аплікації. Для цієї операції краще використовувати маленькі ножиці для декупажу.

— Коли малюнок складається з дрібних деталей, які неможливо вирізати в одну аплікацію можна вирізати окремі частини аплікації і потім з’єднати їх разом. Прикладом можуть служити маленькі черешки або листя

— Коли край аплікації дуже порізаний, як наприклад лист, то можете використовувати кравці ножиці «зигзаг». З їх допомогою Ви виріжете лише за профілем, а вони самі зроблять потрібну форму.

Джерело статті korfiati.ru
© 2018 Rukodill.com.ua. Всі права захищені.